درباره ما

شرکت مهندسی ارسا فرایند، خصوصی و با مسئولیت محدود، با پشتوانه حضور بیش از 15 سال در صنعت اتوماسیون کشور، با بهره گیری از کادر مهندسی توانمند، با قابلیتهای اجرائی چشمگیر خود، در پروژه های اتوماسیون صنعتی نفت و گاز، هم اکنون یکی از شرکتهای پیشرو و قابل اعتماد در بخشهای برق،کنترل و ابزار دقیق صنعت ایران است. شرکت مهندسی ارسا فرایند علاوه بر بکارگیری تجربه و ظرفیت بالای مهندسی و ساختاری سازمان یافته و پویا، بنا به نیاز هر پروژه، از همکاری، مشارکت و مشاوره شرکت های بنام و بین المللی نیز در انتقال و بکارگیری دانش روز بهره می برد.

ارسا فرآیند افتخار دارد که بصورتی منسجم و با اتکا به اصول تایید شده فنی و استانداردهای مطرح در این حوزه، مجری پروژه های موفق اتوماسیون صنعتی در حوزه نفت و گاز می باشد. کلیه پروژه های صنعتی، مشاوره پروژه، تولید واجرا، نگهداری و خدمات تجهیزات، در این شرکت کاملا منطبق بر استانداردهای بین المللی و فنی در این صنعت تامین و ارائه می گردد. گروه ارسا فرآیند با برنامه ریزی و بکارگیری اصول مهندسی پیشرفته در ساخت، اجرا و خدمات پس از فروش، جزو شرکتهای مطرح در این صنعت تخصصی و رقابتی بوده که توانایی ارائه کامل سرویس های مذکور بصورت مجزا و یا در قالب EPC را نیز دارا می باشد.

شرکت مهندسی ارسا فرآیند، خصوصی و با مسئولیت محدود، با پشتوانه حضور بیش از 15 سال در صنعت اتوماسیون کشور، با بهره گیری از کادر مهندسی توانمند، با قابلیتهای اجرائی چشمگیر ...پروژه های اخیر

گروه مهندسي ارسا فرايند با درایت و عنايت به استانداردهای مطرح در مديريت پيمان، امور قراردادی و تضمین های مالی، همسو با بهینه سازی فرآیند ها و ارتقاء راندمان عملکرد سیستم ها، همواره در ... خدمات ما

شرکت مهندسی ارسا فرآیند افتخار دارد که با سابقه بیش از 20 سال فعالیت در اغلب پروژه های صنعتی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، سیمان، نیروگاهی و کارخانجات دیگر موفق به ... درباره ما

پشتیبانی و نگهداری

یک سال گارانتی، ده سال خدمات پس از فروش و تعهد اعزام 48 ساعته کارشناس فنی جهت ارائه سرویس کارشناسی در سایت مشتری از ویژگی‌های ما می‌باشد.

طراحی سیستم

استفاده از آخرین متدها و تکنولوژی روز در طراحی سیستمهای فوق از محسنات شرکت ارسا فرایند می باشد که با پشتوانه کادر مهندسی بسیار قوی انجام پذیر است.

دریافت مدارک پروژه

با ارسال مدارک پروژه جهت ارائه پیشنهاد های فنی و مالی به صورت انلاین و در کمترین زمان کمک حائز اهمیتی به پیشبرد اهداف کارفرمایان محترم خواهد کرد.

مشاوره مهندسی

دریافت مشاوره مهندسی قبل از طراحی و اجرای پروژه از ارکان جدایی ناپذیر آن می باشد. ما آماده ارائه اینگونه خدمات در تمامی سطوح به کارفرمایان محترم می باشیم.

شرکتهای بین المللی همکار

اطلاعات تماس

  تهران، امیرآباد شمالی، روبروی بیمارستان قلب، خیابان دانش ثانی، پلاک 63 واحد 3
صندوق پستی: 1413675333

  22062987 - 021
  88632353 - 021

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس با ما